تبلیغات
MY ONLY LOVE IS ** ESTEGHLAL - اس اس0-لنگ0

MY ONLY LOVE IS ** ESTEGHLAL

عشق است استقلال

سلام خوبین؟
بازی رو دیدین؟

قبل هرچی برد بارسا رو تبریک میگم!هرچند برد3-1 بهتر از 3-2 بود...

ولی از بابت تساوی دیروز فوق العاده عصبانیم!

کلا از دربی مساوی متنفـــــــــــــــــــــــــــــــــــرم!
ا
راستی این لنگیا یعنی تا این حد بوقن؟پرتقال و نون و پنیر و گوجه و ...!

پرتقال رو اون اول به سمت رحمتی و صادقی پرت کردن بعد اس اسیا چن تا سنگ و در نهایت کار به سنگای تیز و گوجه و خیار لنگیا کشید!
راستی جای شیث خیلی خالی بود!هه!

 به هرحال تا دربی برگشت باس منتظر بمونیم...شایدم از جام حذفی مثل فصل قبل یه فرجی حاصل شد و یه دربی برگزارشه!...شاید!
راستی میخواستم اول کامنتای لنگیا رو حذف کنم ولی گفتم چرا؟بهتره کری بخونم و اینجوری دخلشونو در آرم!

در ادامه ی مطلب میتونین اظهار نظر های بازیکنای اس اس رو بخونین.

خب دیگه...فعلا بایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!!

صادقی خطاب به خبرنگاران: با کسی مصاحبه کنید که بازی کرده باشد!
امیرحسین صادقی اظهار داشت: «بازی خوب و دلچسبی را شاهد نبودیم و بیشتر موقعیت‌ها از روی ضربات ایستگاهی و اوت‌های دستی بود. فشارهایی که در بازی وجود دارد روی بازیکنان تأثیر گذاشت و بازی را خراب کرد.»
مدافع استقلال در مورد سنگ پراکنی هواداران دو تیم گفت: «فشار روی هواداران هم وجود دارد. البته این برازنده فوتبال ایران نیست که تماشاگران هر دو تیم سنگ پراکنی کنند. امیدوارم فرهنگ ما روز به روز بهتر شود.»
هنگام مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان دو تیم، امیرحسین صادقی و ایمون زاید در کنار یکدیگر در حال صحبت کردن با رسانه‌ها بودند که امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال خطاب به خبرنگاران گفت: «با کسی مصاحبه کنید که در زمین بازی کرده باشد.»
وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا کبوتری که داخل زمین آمده بود را گرفت، عنوان کرد: «نمی‌دانم چرا 90 دقیقه بازی را رها کرده‌اید و از یک کبوتر آبی می پرسید!»

 

* برهانی: کسل‌کننده‌‌ترین دربی‌ام بود/ پرسپولیس سورپرایزمان کرد
آرش برهانی گفت: «طرفداران استقلال دوست داشتند ما در این بازی برنده باشیم اما بازی خوبی نبود. در 12،13 دربی که تجربه کردم این دربی از همه کسل کننده‌تر بود.»
وی در مورد کیفیت بازی اظهار داشت: «دو تیم بازیکنان خوب زیادی دارند و توقع از دو تیم زیاد است. باید خیلی بهتر بازی می‌کردیم ولی متاسفانه این گونه نشد. بازی برای هوادار‌ان ما خوب نبود ولی شاید برای طرفداران پرسپولیس هیجان داشت.»
برهانی در مورد شرایط خود گفت: «آمادگی‌ خوبی داشتم و فکر نمی‌کردم در این بازی این گونه باشم. نه زیاد خوب بازی کردم و نه موقعیت زیادی برای من ایجاد شد.»
وی در مورد کیفیت بازی استقلال تصریح کرد: «اگر در همه بازی‌ها مانند بازی مقابل ملوان باشیم می‌توانیم نتیجه مطلوبی بگیریم اما در این بازی این گونه نبودیم و نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم.»
برهانی ادامه داد: «در 6 هفته‌ای که از لیگ می‌گذرد در اکثر بازی‌ها در 20 دقیقه اول گل خورده‌ایم و سپس به دنبال جبران آن بوده‌ایم که باید این ضعف خود را برطرف کنیم. پرسپولیس در این بازی سورپرایزمان کرد و اگر مانند بازی با ملوان ظاهر می‌شدیم بازی را می‌بردیم.»
مهاجم استقلال گفت: «استرس بازی بالا بود و منطقی بازی نکردیم. جاهایی که باید توپ می‌رسید نرسید. تا حالا چنین شرایطی برایمان پیش نیامده بود. البته پرسپولیس هم همینطور بود. در این بازی اگر هواداران هم حضور نداشتند بازی مسخره‌ای را شاهد بودیم.»
برهانی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات مالی حل شده یا خیر گفت: «هنوز 7 ماه است که پول نگرفته‌ایم و امیدوارم این مشکل به زودی برطرف شود.»

 

* اکبرپور: تماشاگران بازی را سرد کردند
سیاوش اکبرپور گفت: «برخلاف همیشه که دربی‌ها معمولا در هفته هشتم و نهم به بعد انجام می‌شد این بار دو تیم در هفته ششم به میدان رفتند. دو تیم هنوز جا نیفتادند و شناخت کمی نسبت به بازی هم داشتند به خاطر همین هم ما و هم پرسپولیس خیلی محتاط بازی کردیم.»
مهاجم استقلال گفت: «در حال حاضر فاصله چندانی با صدر جدول نداریم. چیزی از دست ندادیم و می‌توانیم در این مدت تعطیلی با انجام تمرینات مناسب به شرایط خوبی برسیم.»
وی در مورد اینکه پرسپولیس نمایش بهتری ارائه کرد اظهار داشت: «قبول دارم پرسپولیس در نیمه اول از ما بهتر بود اما در نیمه دوم شرایط بازی مساوی بود و هر دو تیم موقعیت گل داشتند.»
اکبرپور در مورد مشکلاتی که هواداران ایجاد کردند عنوان کرد: «در دربی حضور داشتم و اتفاقات زیادی دیدم اما این اتفاقی که امروز پیش آمد باعث شد بار حمله بازی گرفته شود. در لحظاتی که سوار بازی بودیم سنگ اندازی شد و این مسئله باعث شد بازی سرد شود. تساوی عادلانه بود. ما برای برد آمده بودیم اما به تساوی رسیدیم.»
وی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسید استقلال برای نباختن در میدان حاضر شده تصریح کرد: «ما نیامده بودیم که نبازیم بلکه آمده بودیم به پیروزی برسیم. دنبال برد بودیم. در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردیم اما همانطور که گفتم نتیجه بازی عادلانه بود.»

 

* زندی: باید از تماشاگران عذرخواهی کنیم
فریدون زندی اظهار داشت: «بیشتر تمرکزمان روی این بود که گل نخوریم برای همین بیشتر کار دفاعی انجام دادیم و در حمله کم تعداد بودیم ولی به پرسپولیس اجازه ندادیم موقعیت زیادی روی دروازه ما ایجاد کند.»
وی با اشاره به کیفیت بازی گفت: «می‌توانستیم بهتر باشیم. مشکل ما ایجاد موقعیت است که امیدوارم روز به روز بهتر شویم.»
هافبک طراح استقلال با اشاره به وضعیت مالی باشگاه استقلال گفت: «همه می‌دانند که باشگاه در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و وضعیت مالی چندان خوبی ندارد.»
وی نتیجه تساوی را عادلانه دانست و بیان کرد: «باید از مردم عذرخواهی کنیم زیرا هر دو تیم بازی بدی را انجام دادند. همه منتظر بودند یک بازی خوب را ببیند اما متاسفانه این گونه نشد.»
وی اظهار نظر در مورد قهرمانی زود دانست و گفت: «بعد از انجام 5 و 6 بازی نمی‌توان راجب قهرمانی صحبت کرد، باید منتظر ماند تا بازی‌های بیشتری انجام بگیرد.»
زندی در مورد شایعه انتقال خود به تیم‌های قطری گفت: «من فعلا اینجا هستم و برای استقلال بای می‌کنم، نمی‌دانم چرا بعضی از رسانه‌ها از قول من بعضی چیزهای کذب را در رسانه‌ها منتشر می‌کنند.»

 

* جانواریو: از عملكرد خودم راضی نیستم
فابیو جانواریو اظهار داشت: «داربی مثل همیشه حساس بود. همه بازیكنان به خاطر حساسیت و هیجان بالای بازی استرس داشتند و من هم مثل همه بازیكنان همین حس را داشتم.»
وی افزود: «فكر می‌كنم بازی برابری بود و نتیجه تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود كه به دست آمد.»
جانواریو در ادامه درباره این سوال كه كدام تیم شانس بیشتری برای پیروزی در این بازی داشت گفت: «همان طور كه گفتم عملكرد هر دو تیم در یك سطح بود و آن‌ها هم مثل ما در بعضی از دقایق بازی خوب كار كردند.»
هافبك برزیلی استقلال در پاسخ به این سوال كه آیا از عملكرد خود در این بازی راضی است یا خیر گفت: «آنچنان از خودم راضی نیستم. قول داده بودم كه یك شوت خاص به پرسپولیس بزنم اما اصلا موقعیتی برایم فراهم نشد كه این كار را انجام دهم.»

 

* بائو: از نیمکت نشینی ناراحت نیستم
میثم بائو اظهار داشت: «هیچکس فکر نمی‌کرد که این بازی مساوی شود و طبیعت فوتبال است که در هر بازی یک نتیجه خاصی رقم بخورد. البته خوب بازی کردن هم بسیار مهم است.»
وی در پاسخ به این سؤال که آیا از نیمکت نشینی ناراحت نیستی گفت: «از این موضوع ناراحت نیستم که نتوانستم بازی کنم. باید برای بازی‌های آینده تمرینات بیشتری انجام دهم و ضعف‌هایم را برطرف کنم تا به ترکیب بازگردم.»
 

* لیام ‌ردی: نتیجه دربی عادلانه‌ای بود
لیام‌ ردی، دروازه بان ذخیره تیم استقلال، گفت: «جو فوق العاده‌ای در بازی حاکم بود. بازی خوبی را شاهد بودیم و نتیجه تساوی عادلانه بود.»
وی افزود: «دو تیم خیلی خوبی بازی کردند و فکر می‌کنم با روندی که بازی داشت هر دو تیم از نتیجه راضی بودند. قدرت هر دو تیم بالا بود و باورم نمی‌شود که چنین جوی به وجود آمده بود.»
طبقه بندی: فوتبال، ورزشی، استقلال، 
[ شنبه 4 شهریور 1391 ] [ 10:39 ق.ظ ] [ Faezeh ] نظردونی      قالب ساز آنلاین